Obsah

Archív zpravodajů

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

IČ:01307436

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Na dveře a vstupní portály je Animo Bohemia specialista

Společnost Animo Bohemia vám ušetří práci, starosti a čas s řešením citlivého bodu rekonstrukce. Dveře jsou prvkem, který použije každý nájemník. Rozhodně častěji než střechu nebo fasádu. Je zajímavé, že většina nájemníků hodnotí rekonstrukci právě podle vstupního portálu a jeho spolehlivosti. Poskytované servisní služby Animo Bohemia v rámci záručního a pozáručního servisu se stávají konkurenční výhodou při získávání zakázky. Spolehlivý vstupní portál – spokojený zákazník.

Komplexní revitalizace

Při jedné rekonstrukci jsme schopni realizovat výměnu dveří, dodávku poštovních schránek, výměnu zvonkového tabla a revitalizaci domovní sítě s výměnou bytových telefonů. Samozřejmostí je i možnost přechodu z analogového na digitální systém. Součástí dodávky bývají i přístupové systémy na otvírání čipem, LED osvětlení s integrovanými senzory apod.

U stavebních prací realizujeme nejčastěji výměnu dlažby v zádveřích, nové rohože, omítky a malby. Na základě rostoucího zájmu jsme rozšířili svůj sortiment a jsme schopni provádět výměny zábradlí, schodišť a jiných zámečnických prvků, např. stříšek a nájezdových ramp.

Kvalita a bezpečí

Několik let jsme vyvíjeli a stále zdokonalujeme technické řešení dveří tak aby, odpovídaly svému užití v náročném provozu bytového domu. Důraz je kladen hlavně na bezpečnost a odolnost našich řešení.

Bezpečnost je velmi důležitá a to jak pro ochranu majetku, tak obyvatel domu. Ve standardu osazujeme tříbodové samozamykací bezpečnostní zámky, kterými nahrazujeme dnes již rizikové jednobodové zámky a elektromagnetické závory – tzv. vrátné. Původní řešení v žádném případě nezajistí ochranu proti vniknutí nezvaných hostů do vašeho domu. S našimi dveřmi se riziko výrazně snižuje.

Námi dodávané dveře odolávají zátěži, která je hlavně u panelových domů extrémní. Jsme si vědomi, že dveřmi denně projdou stovky lidí. Dodáváme dveře ze značkových profilů o stavební hloubce 75 mm, 3D panty které umožňují jednoduché seřízení a konečně kvalitní zavírače nejnovějších konstrukcí. Kvalitou našich výrobků jsme si jisti, proto poskytujeme na hliníkové systémy nejdelší záruku na trhu - 10 let!

Záruční a pozáruční servis

Namontováním dveří naše starost o zákazníka nekončí. Po celé ČR nabízíme havarijní 24h servis a je možné uzavřít i Servisní smlouvu, kdy pravidelný servis o vaše dveře přechází na nás. Máte tak jistotu, že dveře budou bezvadně fungovat mnoho let a naplníte podmínky záruky v případě řešení záruční opravy.

Všechno naše snažení má pouze jediný cíl. Dodat vám kvalitní dveře, ušetřit čas s výběrem dodavatelů jednotlivých částí revitalizace a starosti s koordinací stavebních prací. Navíc máte zajištěný profesionální servis po celé ČR.