Obsah

Archív zpravodajů

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

IČ:01307436

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Inteligentní vytápění s chytrou technologií

Vítejte v energetice budoucnosti! Ve spolupráci se společností Danfoss přináší Techem na trh novou termohlavici, kterou můžete snadno ovládat z vašeho chytrého telefonu.


Technika se žene kupředu a rádi s ní držíme krok. Proto jsme se rozhodli pro vývoj moderních termohlavic, které půjde ovládat dálkově přes aplikaci v chytrém telefonu. A nejen to – v rámci jedné domácnosti budete moci naprogramovat všechny radiátory dohromady anebo každý zvlášť. Přesně podle vašeho požadavku!

Nový přístup však neznamená konec všeho starého. Termohlavici lze samozřejmě ovládat i manuálně, jak jste byli zvyklí doposud. Nově si ale tuto práci můžete ušetřit. Stáhnete si aplikaci Danfoss ECO™ na Google Play Store nebo App Store a můžete začít seřizovat. Aplikace se s hlavicí pohodlně spojí přes Bluetooth až do vzdálenosti 10 m. Danfoss ECO™ umožňuje také nastavení individuálních teplotních profilů, včetně snížení teploty během dne, noci nebo v čase dovolených.

Snadná je i výměna baterií v termohlavici. K jejich výměně není nutná demontáž hlavice ani nářadí, stačí pouze sejmout kryt a nahradit vybité AA baterie novými. Pokud nemůžete baterie vyměnit včas, termohlavice se automaticky přepne do úsporného režimu a nastaví se teplota 18 °C. 

Inteligentní vytápění přináší do domácnosti hned několik výhod. Zvýší se komfort vašeho bydlení, jelikož si vytvoříte optimální vnitřní prostředí podle svých každodenních zvyklostí. Snížíte také spotřebu energie – inteligentní řízení vytápění uspoří až 20 % energie. A přispějete také k větší ochraně klimatu. S každou ušetřenou kilowatthodinou snižujete dopad CO₂ na naše životní prostředí.

Ušetřete s inteligentním vytápěním, na které nebudete muset myslet.

 Kontakt:

Techem, spol. s.r.o.

Služeb 5

108 00 Praha 10

tel.: 272 088 777 | e-mail: info@techem.cz| www.techem.cz