Obsah

Archív zpravodajů

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

IČ:01307436

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Soutěž Plná korba Weber už zná své výherce

Výrobce špičkových stavebních materálů vyhlásil v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Dne 15. listopadu byli výherci hlavních cen pozváni na slavnostní předání do sídla divize Weber.

Hlavní výhru získal pan Petr Peške z Liberce, druhé místo převzal pan Jan Piskač ze Znojma v zastoupení pana Martina Paula a třetí cenu si odnesl pan Petr Janiš z Orlové. 

Soutěžící mohli vyhrát stavební materiál Weber a další ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč. Výhercům blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme za účast a doufáme v zachování přízně.

Nakoupili – zaregistrovali se  – a někteří i vyhráli.

Zakoupením jakéhokoliv množství vybraných prémiových omítek Weber mohl kdokoliv vstoupit do soutěže Plná korba Weber.  Každý týden proběhlo losování o poukázky pro nákup stavebního materiálu. Pro soutěžící bylo nachystáno celkem 8 kol, 3. listopadu se losovalo o hlavní výhry.

Jaké prémiové omítky?

  • weber.pas aquaBalance: i pro nejsytější odstíny omítek, ideální do prostředí s náročnými klimatickými podmínkami, do vlhkého prostředí, přirozeně  šetrná k životnímu prostředí,
  • weber.pas extraClean: vysoce samočistící, vhodná do prašného prostředí, přirozeně odolná proti mikroorganismům (řasy),
  • weber pas extraClean active: omítka s fotokatalytickým efektem, vhodná do městského prostředí, samočistící.

Kontakt:

divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

www.weber-terranova.cz

Něco o společnosti Weber:

je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.